img_5347.jpg

Znowu nas poniosło…

Kiedy 15 lat temu, rozpoczynałam pracę modelki, nawet nie przypuszczałam jakie konsekwencje podjęcia tej decyzji po podpisaniu umowy z agencją będę ponosić!

Konsekwencje zarówno pozytywne jak i negatywne, ale napewno zmieniające moje życie!

To co kocham w mojej pracy najbardziej, to zdecydowanie podróże- kiedyś były moją zmorą, bo podróżowałam sama i ciągle tęskniłam za domem, ale od kiedy na świecie pojawiły się dzieci, zyskałam kompanów do moich wyjazdów.

Wygląda na to, że miłość do podróży została zaszczepiona, bo jeszcze dobrze nie wróciliśmy do domu, a dzieci już pytają, kiedy znów pojedziemy!

Ostatni tydzień spędziliśmy na bardzo relaksującym wyjeździe na Cypr.

Spędzaliśmy razem dużo czasu, pływając, spacerując, jedząc pyszności, rozmawiając po angielsku, odrabiając lekcje, i karmiąc koty…

Po każdym takim wyjeździe dzieci wracają odmienione, bo po raz kolejny poznały coś nowego, nauczyły się nowych słów, spróbowały nowych dań i nawiązały przyjaźnie!

Poznawanie świata i nauka przez podróże to najpiękniejsza lekcja życia, która na zawsze zostanie w pamięci…

I nie straszne nam nocne pobudki, godziny w samolotach, strajki, opoźnienia i spanie na podłodze na lotnisku…

Zawsze mamy ze sobą kocyki, poduszki i w każdej sytuacji damy sobie radę ❤️

A podróże są najfajniejsze na świecie…

Udostępnij:

2 komentarze

  1. Wakacje wakacjami i trzeba gdzies wyjechac. Ale czasami mam wrazenie ze za duzo to tez nie jest zdrowo. Dzieci sa zmeczone i mimo ze chca to wydaje mi sie ze tez chca po prostu posiedziec w domu a nie ciagle w samolocie badz w aucie.

    1. Moje dzieci, tak jak ja kochają podróże i w zasadzie moglibyśmy podróżować raz w miesiącu, gdyby nie szkoła! Zaczęliśmy podróżować tak intensywnie ok 2 lata temu i dla nich to najlepsze lekcje. Pozdrawiamy serdecznie ☀️

Dodaj komentarz