img_5310-1.jpg

Skąd pomysł na Hiszpanię?

Podróże podróżami, ale jak już pewnie mogliście zauważyć, nasze życie kręci się wokół koni, dlatego jeśli możemy połączyć jakikolwiek wyjazd z wizytą w stajni to zawsze to robimy!

Tym razem nie było inaczej i naszą hiszpańską przygodę połączyłyśmy z nauką jazdy w cudownej- Hiszpańskiej Szkole Jazdy pod okiem mojej przyjaciółki Blanki Satory.

Mój ukochany strój to bryczesy, a w stajni mogłabym zamieszkać jeśli miałabym taką możliwość i byłabym najszczęśliwsza na świecie.

Ilości zwierząt i dobrych ludzi, których przyciąga stajnia są nie do zaliczenia- a wszystkich łączy pasja i miłość do koni.

Moja mama wychowywała mnie duchu miłości do zwierząt i teraz ja tej miłości, uczę moje dzieci- chociaż mam wrażenie, że Kaliny i Julka w tej kwestii nie trzeba już nic uczyć, bo jest to u nich wrodzone.

I osobiście uważam, że jeśli mamy możliwość i warunki, aby dzieci wychowywały się ze zwierzętami, nawet rybkami czy chomikiem, to powinniśmy się na nie zgadzać, bo nic tak nie uczy odpowiedzialności, miłości i empatii, jak właśnie zwierzęta.

Udostępnij:

5 komentarzy

  1. Zdjęcie z Kalinką – małą zaklinaczką, gdzie koń chyli przed nią czoła (dosłownie i w przenośni :)) – the best ever!!!

  2. piękne miejsce, piękne hobby, piękne zwierzątka

  3. Piękne zdjęcia. Piękne wspmnienia ;-)) a może kilka fajnych przepisów o jedzeniu dla dzieci ;-))

    1. już od przyszłego tygodnia moje pisanie wróci do normy i przepisy też 😉

Dodaj komentarz