IMG_3045

#Testy na Kamili

IMG_3045

Bardzo wierzę, że codzienna i odpowiednia dla naszej skóry pielęgnacja, znacznie wpływa na jej wygląd i przedłuża jej młodość. Sport, prawidłowe żywienie i dobre kosmetyki mogą zdziałać cuda. Pamiętajcie- dobre nie znaczy drogie ?

W natłoku reklam i polecanych produktów, bardzo ciężko jest zachować dystans  i znaleźć coś odpowiedniego dla nas, bo przecież nie każdy kosmetyk jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i uważam, że uczciwe jest, aby o tym powiedzieć. Na moim instagramie, facebooku i blogupokazuję tylko produkty, których rzeczywiście używam- dotyczy to zarówno kosmetyków, ubrań jak i jedzenia. Dzisiejszy wpis jest odpowiedzią na wiele pytań, dotyczących dbania o moją skórę, ale nie stoi za nim żadna marka kosmetyczna, a kosmetyki o których opowiem są moimi ulubionym. Oczywiście co jakiś czas udaje mi się odkryć coś nowego i idealnego, wtedy lista ukochanych eliksirów się wydłuża.

Jakiś czas temu robiłam ankietę na temat olejków do twarzy i większość z Was odpowiedziała, że takie olejki stosuje. Od kiedy kilka lat temu, po raz pierwszy użyłam olejku do twarzy, zupełnie się od nich uzależniłam i teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez nałożenia na skórę kilku kropli. Kolekcjonuję olejki do twarzy i przywożę je z każdej podróży. Kokosowy olej z Malediwów, olej araganowy, olejek z oliwek, olej migdałowy- pachnie tak obłędnie, że ma się ochotę zjeść się samemu, po nałożeniu go na twarz i ciało… Zapraszam Was na cykl o moich ulubionych kosmetykach, które często leżą w dużych ilościach w moich szufladach, na wypadek gdyby ktoś postanowił je wycofać z produkcji ?

Zapraszam na cykl #TestyNaKamili

Udostępnij:

Dodaj komentarz