img_0122.jpg

Słuchanie…

IMG_E0122

„Umieć słuchać to wielki krok do zrozumienia”…

Ale żeby dobrze słyszeć, trzeba zadbać o słuch i o nasze uszy…

Okazuje się, że patyczki do uszu nie są bezpiecznym rozwiązaniem. Większość osób używa ich w niewłaściwy sposób. Może to doprowadzić do nadprodukcji woskowiny lub podrażnienia przewodu słuchowego, a nawet przebicia błony bębenkowej, która chroni nasze uszy. Warto zmienić przyzwyczajenie i zacząć używać delikatnego sprayu do pielęgnacji uszu. 

IMG_0102

Ceruclear to spray do higieny uszu, który można stosować u dzieci już od 6. miesiąca życia oraz u dorosłych.

Zmiękcza woskowinę i usuwa ją w sposób skuteczny i delikatny, ułatwia codzienną pielęgnację.
Skład na bazie substancji powierzchniowo czynnych, które redukują wydzielanie woskowiny i wspomagają proces samooczyszczania ucha.

Polecany szczególnie seniorom, dzieciom, osobom z aparatami słuchowymi i osobom uprawiającym sporty wodne. Nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia ucha wewnętrznego, a czyszczenie nie jest inwazyjne.

Aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna- należy pochylić głowę i wykonać 2 rozpylenia do ucha. Przez minutę czujemy pękające piankowe bąbelki. Na koniec należy wyprostować głowę, aby roztwór wypłynął, a następnie wypłukać ucho wodą lub solą fizjologiczną i wytrzeć.

IMG_0107

W skład tego produktu wchodzą:

Laurynian sacharozy – kombinacja cukru i oleju roślinnego laurylowego, łagodna substancja powierzchniowo czynna.

Laurylowy sacharozynian sodu – łagodna substancja powierzchniowo czynna otrzymywana z kombinacji naturalnego kokosowego tłuszczu roślinnego i sarkozynowych roślinnych kwasów tłuszczowych, substancja myjąca.

IMG_E0115

Udostępnij:

Dodaj komentarz