4a6b6470.jpg

Dermalogica…

Kolejny tydzień na słońcu i w słonej wodzie spowodował, że moja skóra potrzebuje teraz szczególnej, nawilżającej pielęgnacji.


Jestem na Malediwach i tak jak na każdym wyjeździe testuję różne kosmetyki. Tym razem wypróbowałam bardzo bogatego w konsystencji kremu z filtrem marki Dermalogica. Krem bardzo nawilża skórę i można go stosować zamiast kremu na dzień. Pozostawia przyjemny filtr na twarzy i ciele.

Pieniący się peeling w kolorze błota zrobił furorę na pokładzie! Cała żeńska ekipa nurkowa oczyszczała nim skórę twarzy!

Wysoce aktywny puder złuszczający pozostawia skórę niezwykle gładką, a składniki niwelujące skutki zanieczyszczeń powietrza pomagają eliminować plamy i przebarwienia, zapobiegają powstawaniu zmarszczek oraz wyrównują nierównomierny koloryt skóry.

Aktywny węgiel Binchotan przyciąga oraz łączy się z dodatnio naładowanymi toksynami, wspomagając usuwanie osiadających na skórze zanieczyszczeń oraz stymulując proces odnowy komórkowej.
Nacynamid o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwutleniajacych pomaga zapobiegać oznakom starzenia się skóry. 
Kompleks antyadherencyjny (czerwone algi, ekstrakt z owoców Tara) pomaga zachować naturalną barierę ochronną skóry, pełniąc nieokluzyjną siatkę cząsteczkową, która hamuje penetrację i przyczepność substancji zanieczyszczających środowisko.


Już niedługo realacja z mojej niezwykłej podróży ❤️

Udostępnij:

Dodaj komentarz