img_6485.jpg

Witaj szkoło…

Jeszcze tydzień i wracamy do szkoły!!! To ostatni moment, aby skompletować szkolną wyprawkę!

Razem z portalem „Naturalnie dla dzieci” wybraliśmy najbardziej przydatne i najwygodniejsze- naszym zdaniem plecaki i akcesoria do szkoły… 

Warto zwrócić uwagę na akcję „Porządny tornister” organizowaną przez markę Rossman. Za bardzo dobrą cenę można kupić plecak- dostępny w kilku wzorach. Wewnątrz plecaka znajduje się cała wyprawka potrzebna do szkoły: od plasteliny, po zeszyty i inne niezbędne gadżety. 

Na szczególną uwagę zasługują plecaki Ergobag. Plecak szkolny Ergobag łączy w sobie ergonomię innowacyjnych plecaków trekkingowych ze wszystkim tym, czego wymaga się od tornistra ucznia szkoły podstawowej. Plecaki są lekkie i wygodne, a dodatkowo do każdego z nich przyczepiane są rzepy z ulubionymi dziecięcymi motywami. Julek wybrał plecak piłkarski, a Kalinka oczywiście w konie 😊

Firma Skiphop, stworzyła plecaki juniorskie. Trzyelementowy zestaw FORGET ME NOT składa się z plecaka, torby śniadaniowej i odblaskowej przypinki. Front plecaka ozdabiają przezroczyste „okienka”, przez które widać, czy nasze dziecko spakowało drugie śniadanie.

Termoizolowana śniadaniówka Skiphop– przechowa w odpowiedniej temperaturze kanapki, przekąski, napoje i wszystko, co potrzebne w ciągu długiego dnia w szkole.

Bidony Alfi z Krainy Eko Zabawek, pozwolą bezpiecznie przechowywać napoje. Wykonane z bardzo dobrych i szczelnych materiałów, dzięki którym nie grozi nam zalanie tornistra.

Początek szkoły oznacza naukę czytania, dlatego wybraliśmy najciekawsze elementarze!

Dodatkowo dla żądnych wrażeń i nauki dziewczynek w wieku 4-8 lat, polecam zestawy GoldieBlox. Goldie jest złotowłosą dziewczynką, która zamieszkuje miasteczko Blox Town. Wraz z grupą przyjaciół i swoich zwierzątek konstruuje niecodzienne maszyny i budowle przy pomocy narzędzi, które do złudzenia przypominają te prawdziwe, konstruktorskie czy hydrauliczne, przeżywając przy tym fascynujące przygody.

Poprzez ciekawe opowiadania o odważnej, pewnej siebie dziewczynce, złotowłosej konstruktorce Goldie oraz jej przyjaciołach zestawy GoldieBlox wprowadzają w życie dzieci koncepcję inżynierii, fizyki, dynamiki, ucząc poprzez zabawę takich podstawowych pojęć jak np. moment obrotowy, pęd, ruch obrotowy, napięcie czy animacja. 

Goldi zamieszkała w naszym pokoju i cały dzień zjeżdżała po linie! 

A na deszczowe przerwy i nudę na korytarzu, dobrze mieć w plecaku Yo-yo!

Yoyo Factory

Życzę Wam wspaniałego ostatniego tygodnia wakacji i miłego kompletowania wyprawki! 

Udostępnij:

Dodaj komentarz