img_0772-3.jpg

Dzień dziecka…


Bycie mamą to najtrudniejsza i najbardziej odpowiedzialna rola życia, ale zarazem najpiękniejsza i najbardziej fascynująca…Staram się, aby każdy dzień moich dzieci, był wyjątkowy i pełen pięknych wspomnień. Wspólne gotowanie, uprawianie sportów, czytanie, malowanie, rysowanie i tworzenie pięknych prac, to jest to co Kalinka i Julek lubią najbardziej.

A jeszcze milej jest, kiedy towarzyszą nam dzieci z sąsiedztwa…W domu mam karton w którym przechowujemy najcenniejsze prace Kalinki i Julka. 

Oczywiście podlegają one selekcji, bo innaczej musiałabym wynająć specjalny hangar…

Żel po wyschnięciu, staje się naklejką na szybę 😊Wczoraj w TK Maxx, oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż koszulek i toreb, a dochód ze sprzedaży zasili konto Akademii Przyszłości.

W związku z tym wydarzeniem, razem z „Animatorkami do wzięcia”, umilałyśmy czas dzieciom i ich rodzicom, robiąc z nimi rożne kreatywne rzeczy. Przez siedem godzin powstało mnóstwo przepięknych prac, a ja miałam okazję poznać wspaniałe dzieciaki! Najbardziej podobały mi się prace na bazie filcu i na bazie brokatu…Gdzieś w środku, nawet pod najgrubszą warstwą powagi, każdy z nas jest dzieckiem i warto to dziecko w sobie pielęgnować! 

Udostępnij:

Dodaj komentarz