img_7690.jpg

Zdrowe Love…


Uwielbiam działy książek z przepisami i zawsze kiedy idę do księgarni to właśnie tam spędzam najwiecej czasu…

Kilka lat temu, kiedy jeszcze sama nie prowadziłam bloga, szukałam inspiracji do przygotowywania posiłków w różnych zakątkach świata, w restauracjach, kuchniach u przyjaciół i właśnie w książkach. Moje dzieci były wtedy dużo młodsze, a ja nie miałam zbyt wiele czasu na gotowanie, ale koniecznie chciałam żywić moją rodzinę w urozmaicony i zdrowy sposób. Wędrując między regałami w księgarni, natrafiłam na dwie pozycje SAŁAT LOVE I ŚNIADAŃ LOVE autorstwa Davida Beza. Sałatki kocham ponad wszystko, a śniadania nauczyłam się jeść od kiedy na świecie pojawiły się dzieci. 

David już na wstępie zaznaczył, że nie są to książki kucharskie i tym samym spowodował, że bardziej zaciekawiona sięgnęłam po te pozycje. Mnóstwo przepysznych i łatwych przepisów- idealnych dla zabieganej mamy.


Kilka dni temu, w nowościach książkowych znalazłam trzecią część tej serii- tym razem Bowl Love! 

W książce znajdują się przepisy na rodzinne miski pełne zdrowia.


Książka jest podzielona na dwie części- pierwsza poświęcona zupom, a druga daniom bardziej treściwym i stałym w konsystencji. Jest trochę klasyki, a także niekonwencjonalnych połączeń, czyli tak jak jest w mojej kuchni.

  

Udostępnij:

Dodaj komentarz