festiwal-szalonych-możliwości-tk-maxx_5-4.jpg

Szalone możliwości…


O tym jak unikatowe i zróżnicowane mogą być produkty TK Maxx przekonali się również znani blogerzy (Ola Furka z Olciiak, Kamil Pawelski z Ekskluzywny Menel, Kasia Szymków z Jestem Kasia, Ania Skura z What Anna Wears, Ania Dominik ze Scraperka i Edyta Filipiak z Olivka Blog), którzy podczas spotkania dostali od TK Maxx zadanie specjalne – wystylizowanie kultowych samochodów, tak by jednocześnie pokazać to, co najlepsze w poszczególnych działach TK Maxx. Przykłady? Chociażby sportowy wóz ze stylowymi pasami bezpieczeństwa z męskich krawatów czy małe wesołe auto z koszami na dziecięce zabawki pełniącymi rolę… bagażnika dachowego! Dzięki tym niecodziennym aranżacjom goście spotkania przekonali się, że zastosowanie produktów dostępnych w TK Maxx w tak szalenie niskich cenach może być naprawdę zaskakujące i nieograniczone.
Dostawy nowych perełek do TK Maxx trafiają aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu każdego dnia klienci mają szansę na odkrycie markowych nowości, niezależnie od tego, czy potrzebują stylizacji na wyjątkową okazję, kompletują ekwipunek na letni festiwal czy wyprawę w góry. By upolować najlepsze skarby, warto pamiętać o kilku wskazówkach. Otwarty umysł i regularne odwiedzanie sklepów to podstawa. Warto również przeglądać produkty według kategorii i rozmiarów oraz zaglądać do wszystkich sklepów w okolicy. Przy planowaniu prezentów, dobrze pomyśleć o kartach upominkowych, aby bliskiej osobie podarować szalone możliwości zrobienia zakupów w TK Maxx.

KONKURS „FESTIWAL SZALONYCH MOŻLIWOŚCI”
Festiwal Szalonych Możliwości TK Maxx to również wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania zakupy ze znanymi polskimi blogerami oraz wyjazd na wybrany europejski festiwal! Szczegóły znajdują się na fanpage’u TK Maxx!

Udostępnij:

Dodaj komentarz