img_7731.jpg

Swiss image…

Dzisiaj mam dla Was kolejną dawkę kosmetyków- tym razem szampon i odżywkę firmy Swiss Image. 


Odżywka Alpine Rose Swiss Image, to kuracja pielęgnacyjna dla zniszczonych włosów.

Alpejska róża jest jedną z najbardziej charakterystycznych i znanych szwajcarskich roślin. Rośnie na dużych wysokościach w glebach kwaśnych i ubogich w składniki odżywcze i opracowała imponujące strategie zabezpieczania się przed odwodnieniem i atakiem rodników i czynników chorobotwórczych. Zastosowanie tej odżywki daje efekt pięknych pełnych blasku włosów, które są wzmocnione i bujne.

Wyprodukowana na bazie alpejskiej wody glacjalnej, która posiada wyjątkowe właściwości i czystość. Ułatwia ich rozczesywanie.

Szampon Alpine Rose Swiss Image, to kuracja pielęgnacyjna i nawilżająca dla zniszczonych włosów. Ja codziennie używam do włosów soli morskiej, dlatego regeneracja i nawilżenie to dla mnie podstawa. 


W skład szamponu wchodzi kompleks Polycare Boots, który pielęgnuje zniszczone włosy, zapewnia nawilżenie i dodaje włosom blasku.

Szampon i odżywka mają bardzo piękny zapach i śliczny różowy kolor, dlatego Kalinka bardzo często mi go podkrada ☺️ 


Udostępnij:

2 komentarze

  1. Pani Kamilo, mam pytanie o stosowanie soli morskiej do włosów, czy to ich nie przesusza? Nie obawia się Pani tego? Pani ma super włosy, nie sądze aby samo stosowanie soli morskiej upodobniło moje włosy do Pani ; ) ale chciałabym spróbować tylko trochę się martwię o to przesuszanie. Pozdrawiam, Ania

    1. Uwielbiam sól morską i cały czas ją stosuję. Od czasu do czasu robię regenerację i włosy mają się bardzo dobrze! ja nigdy ich nie farbowałam więc są bardzo zdrowe!

Dodaj komentarz