img_9046

Rozerwana…

Czasem zastanawiam się ile w ciągu doby jest w stanie zrobić jedna osoba! 

Praca, dzieci, trening, sprzątanie, gotowanie i wyprowadzanie psów! 

Ostatnie 3 dni były na takich wysokich obrotach, że pisząc ten post zasypiam! Spędziłam je m.in. na planach rożnych sesji! 

Dziś mogę Wam pokazać kulisy, a już wkrótce zdradzę co to były za sesje! 

W poniedziałkowej sesji towarzyszyły mi dzieciaki. Kalinka zdecydowanie uwielbia być modelką, Julek zgodził się na zdjęcia, tylko dlatego, że mógł przebrać się za postaci z rożnych bajek.

Podczas dzisiejszej sesji, zaangażowałam się we wspaniały projekt, który ma na celu ułatwić start dzieciom z biednych rodzin!

Rodziny wielodzietne, dotknięte chorobami, rodziny z problemem alkoholowym, porzucone mamy z dziećmi… Co przypadek to inna, bardzo smutna historia. Wiem, że każde nawet najmniejsze zaangażowanie spowoduje, iż dla któregoś z podopiecznych fundacji zapali się zielone światełko! 

Moja mała Bjork ❤️

Nowy blog już prawie gotowy, wszystkie posty już przeniesione! Jeszcze tylko kilka małych szczegółów i ruszamy!

Nie mogę się doczekać nowej odsłony! 

Udostępnij:

5 komentarzy

  1. Dla mnie doba jest wiecznie za krótka… Jak mam intensywny, szybki dzień potrafię zasnąć z głową na stole 😛 Dlatego tak bardzo doceniam chwile np. święta i długie weekendy , kiedy można zwolnić i pobyć w ciszy ze sobą, choć przez chwilę 😉

    1. Ja też bardzo lubię wszystkie okazje, kiedy możemy spędzać czas rodzinnie!

  2. Kamilo masz śliczne włosy. Jak często podcinasz końcóweczki? Próbowałaś może szczotki do włosów Tangle Teezer? Możesz ją polecić?
    Pozdrawiam!

    1. Dziękuję! Podcinam raz na 2-3 miesiące! A Tangle Teezer bardzo polecam ?

  3. Jak już ktoś napisał „kobieta jest siłą”. Kto da radę jak nie ty? Jesteś wzorem dla innych , również dla mnie ” jak sprawić, że doba ma 48 godzin. Nie mogę się doczekać nowej odsłony bloga i mam nadzieję, że Cię spotkam kiedyś osobiście.

Dodaj komentarz