img_5683-1

Kierunek Włochy…

Śnieżny patrol- kostium Prosto, buty Reebok Ventilator

Upragnione ferie nadeszły i jak co roku wybraliśmy się do Włoch!W góry jeździmy zawsze samochodem, bo uwielbiamy godziny spędzone na autostradach!


Jest tyle pięknych miejsc po drodze i kiedy tylko mamy ochotę zatrzymujemy się i zwiedzamy!

Oświetlony stadion Bayern Monachium robi wrażenie ?

Po drodze zrobiliśmy sobie nocowanie w motelu,żeby rozprostować kości po 12 godzinach w samochodzie! Rano obudziły nas piękne widoki…

A do naszej bajkowej krainy dojechaliśmy po 3 godzinach jazdy!W San Vigilio di Marebbe byliśmy po raz drugi i za rok znowu tu przyjedziemy!

Malownicza miejscowość, położona w sercu Dolomitów, około 30 kilometrów od Brunico, na wysokości 1201 m. n.p.m.

Na Kronplatz do dyspozycji jest około 200 kilometrów tras idealnie przygotowanych do białego szaleństwa! Nawet kiedy temperatura jest wysoko na plusie i świeci słońce, stoki nadają się do jazdy.

Do dyspozycji są głównie wyciągi gondolowe, w kilku miejscach zdarzają się krzesełka!  

 

Tutaj zawsze jest co robić…

Butki Mrugała, czapka Roboty Ręczne Kiedy ratraki przygotowywują trasy na kolejny dzień, my szalelejemy na sankach i podziwiamy lodowe rzeźby! 

Każdego ranka, dzieci wraz z instruktorem, wyruszały na stok!W międzyczasie dojechała koleżanka Kalinki! Wspólne jazdy dodatkowo motywowały do nauki!

Popołudniu napadało mnóstwo śniegu…

…więc warunki były wspaniałe!

Po jeździe małe zmarźlaki oglądały bajkę na komputerze…

A ja relaksowałam się na dworze w gorącym basenie…


Dodatkowym atutem Włoch jest kuchnia! Jedzenie jest tak wspaniałe, że nawet nie próbowałam się powstrzymać i pozwalam sobie na wszystkie pyszności!

Udostępnij:

4 komentarze

  1. Właśnie wróciłam z Zakopanego i na szczęście trafiłam na śnieg, ale i tak Wam zazdroszczę włoskich widoków i jedzenia :))
    Skąd ta piękna szara poduszka w gwiazdki? <3

  2. Pięknie tam! Kocham narty i góry! Marzę o wypadzie do Włoch :D. Malownicze widoki! Fajne jedzonko :). Bawcie się dobrze, bezpiecznie, odpoczywajcie! 🙂

Dodaj komentarz