img_6621-1

Gwiazdkowy Uśmiech …

IMG_6621.JPG

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, przepełniony miłością i pięknem…
Niestety nie dla każdego święta są radosne, a wokół nas jest wiele potrzebujących osób i chciałabym, aby ich stoły na święta były pełne, a dzieciaki znalazły pod choinką prezenty…

… dlatego nie mogę już dłużej czekać, jeśli pracownia Świętego Mokołaja, ma z wszystkim zdążyć przed Gwiazdką!
Dziś oficjalnie startuję z akcją „Gwiazdkowy Uśmiech”!
Już po raz trzeci organizuję, wraz z koleżanką, świąteczna zbiórkę dla dzieci z zaprzyjaźnionego domu dziecka, a także dla ubogich rodzin, które wraz z przyjaciółmi wspieramy przez cały rok.

Pomożemy też cudownej Pani Beacie, która dzielnie walczy z nowotworem, opiekując się przy tym chorym synkiem i mężem, a także całym stadem uratowanych przez nią zwierząt! <3

Dziś dostałam pierwszą listę dzieci i narazie mamy 100 prezentów do zrobienia!

Każdy kto chce pomóc, może wybrać z listy jedno dziecko lub osobę, której chce pomóc, kupić prezent i spełnić marzenie!!!

W zeszłym roku prezenty dotarły do ponad 200 osób!
Wszystkie prezenty pakujemy z przyjaciółmi i osobiście wręczamy!

Wszystkich chętnych do pomocy proszę o kontakt na email:
kamila_szczawinska@o2.pl lub o wiadomość na moim publicznym Facebookowym profilu!!!

<3 <3 <3

<3 <3 <3

Udostępnij:

6 komentarzy

 1. A ja mam pytanie na temat ,chętnie wezmę udział w akcji i cos kupię ,proszę o kontakt mailowy jarekminsk@o2.pl ,w celu przekazania wszystkich info .Pozdrawiam Monika.

 2. Witam,
  mam ogromną prośbę, choć zupełnie nie na temat. Próbuję zrobić piernik jaglany wg przepisu z 16 września. To dla mojej kochanej teściowej, która nie może powstrzymać się od słodyczy pomimo b. wysokiego cholesterolu. Na początek chciałm jej pokazać, że można przygotować samemu coś słodkiego i o wiele zdrowszego niż ciasta z cukierni.
  Jednak nie wiem jaki olej dodać, rzepakowy? A może kokosowy? Zwłaszcza, że mam dodać całą szklankę. A mleko ryżowe czy inne? Cukier zwykly czy trzcinowy?
  Będę wdzięczna za odpowiedź.
  A dzisiejszy temat bardzo fajny i wymagający refleksji. Dobrze, że pojawił się właśnie teraz.
  Pozdrawiam
  Ania

  1. Moze być olej rzepakowy, cukier trzcinowy i mleko krowie:-) Mam nadzieje ze wyjdzie bo jest przepyszny! Pozdrawiam serdecznie:-)

   1. A jaki olej Ty dodawałaś w tym przepisie?

Dodaj komentarz