ryV8lLphToCiSqK2zRmqtw

Nasi wspaniali goście…

5qXHmvrnQT+q3qRojlWpzw

Zawsze marzyłam, żeby mieć dom otwarty…

Żeby każdy czuł się w nim ugoszczony najlepiej  i w Hiszpanii udało mi się  stworzyć właśnie taki dom…

To nasze wyjątkowe miejsce, przez które przewija się mnóstwo ludzi w różnym wieku, z różnymi charakterami, temperamentami, potrzebami i przyzwyczajeniami…

Razem robimy zakupy, razem gotujemy, jemy wspólne posiłki, oglądamy  filmy, śmiejemy się, gadamy do późnych godzin nocnych, czasem nawet płaczemy słuchając historii naszego życia…

Czas w Hiszpanii zwalnia, jest miejsce na rzeczy na które normalnie ciężko jest znaleźć czas…

Bezcenne są codzienne spacery na plażę na zachody słońca- to już nasz rytuał i podziękowanie za kolejny wspaniały dzień.

Ocean wycisza, relaksuje i zapewnia nam najpiękniejsze widoki na świecie…

Wczoraj spadł pierwszy od miesięcy deszcz, a widoki przed burzą jakie zaserwowało nam niebo, były piękniejsze niż najpiękniejsze obrazy na świecie.

Do 19 roku życia mieszkałam przy lesie w miejscowości w której były 2 budynki i zawsze wiedziałam, że moje miejsce jest tam gdzie mogę być blisko przyrody.

Hiszpania jest teraz moim miejscem na ziemi i narazie zamierzmy tutaj zostać- nie wiemy na jak długo, ale niech ta chwila trwa…

6ldxaNGkRu+1W3wVsHznOg

XDkREM4%SNyiZAUKF27B4Q

fullsizeoutput_9a2

fullsizeoutput_999

fullsizeoutput_9a8\

80geDSPMTJ6v0zpprvHpjw

oRuzK76URZebSISDB%ro+A

7s6+HyLbRiW%yBOSW9vMyQ

I niesamowite jest też to, ze poznajemy naszych przyjaciół z zupełnie nieznanej strony- okazało się, że ciocia Renia jest najlepszą opiekunką do dzieci na świecie!!!

ryV8lLphToCiSqK2zRmqtw

fullsizeoutput_1a1f

fullsizeoutput_1a0a

LJe0mX%USvWDFg1xUpVO5g

%d65VwrwRTyi4WCdKbkJ6g

IMG_9037

IMG_7612

 

 

 

 

 

Udostępnij:

2 komentarze

  1. Cześć, czy ciężko znaleść mieszkanie i prace w Hiszpanii ? Jak zacząć ?

    1. Mieszkanie jest znaleźć bardzo łatwo, natomiast jeśli chodzi o pracę to ja pracuję w Polsce i ciężko jest mi powiedzieć. Na chwilę obecną przez korona wirusa jest juz prawie 9 mln osób bezrobotnych. Mam nadzieję że to wszystko jakoś się poukłada.

Dodaj komentarz