img_4063.jpg

Ekopatrol…

Moja miłość do elektrycznych samochodów wzrasta z każdym miesiącem! 

Wiele osób ma wątpliwości czy kupić taki samochód, dlatego raz na jakiś czas będę się z Wami dzielić moimi doświadczeniami. 

Nissan Leaf jest mały w porównaniu z samochodami, którymi poruszałam się dotychczas i wszędzie mogę nim zaparkować, poza tym ładujemy się w każdej galerii handlowej i dzięki temu, mamy zawsze miejsce parkingowe blisko wejścia. 


Nissan jest terytorium, na którym trzymam swoje skarby 😊 

Kosmetyki, perfumy, kremy- bo przecież jak jadę do pracy prosto ze stajni, to muszę gdzieś się przygotować.

Z tylu jest dużo miejsca, bez problemu mieści się trójka dzieci wraz Bibi, a wieczorem tył jest moją garderobą z wieszakami na sukienki.

W drodze na pokaz Bizuu…

Ostatnio wraz z przyjaciółmi preferujemy ekologiczny i ekonomiczny sposób na dostawanie się do pracy, dlatego kiedy tylko mogę, zabieram wszystkich do siebie i razem jedziemy na miejsce. Zwłaszcza teraz, kiedy cały czas mamy ostrzeżenia przed smogiem, warto ograniczać ilość wydalanych spalin.


Ponad 60% tworzyw sztucznych wykorzystanych wewnątrz nowego Nissana LEAF to surowce wtórne – ważący blisko 1,5 tony pojazd podlega odzyskowi w 99%.

Natomiast, gdy cykl eksploatacji akumulatora Nissana LEAF dobiegnie końca, można poddać go recyklingowi lub ponownie wykorzystać do magazynowania energii w biurze lub w domu, tak aby w razie potrzeby mógł służyć jako rezerwowe źródło zasilania. 

Ostatnio w zawiązku z konkursem organizowanym przez markę Whirlpool, musiałam dowieźć pralkę do miejscowości oddalonej od mojego domu o 80 km, co daje 160 km w dwie strony i mimo mrozów udało nam się pokonać ten dystans. 


Zielonej drogi!!! 

Udostępnij:

Dodaj komentarz