img_7523.jpg

Dobrzy ludzie…


„Posiadanie wielkiego serca nie ma nic wspólnego z wartością twojego konta bankowego. Każdy ma coś, co może dać innym.”

Czasem nawet bieganie powoduje, że jesteśmy w stanie robić wiele dla innych osób… 

We wtorek razem z Beatą Sadowską i Julitą Kotecką wsparłyśmy Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, czyli dawną Fundację Dzieci Niczyje. 

Arla Team 💪🏽


Jako ambasadorki Arla Protein, przekazałyśmy w imieniu marki 10 tysięcy złotych na fundację, a już za 10 dni bierzemy udział w słynnym „Biegu na Piątkę”. 

Bieg odbywa się podczas maratonu Warszawskiego i każdy może wesprzeć moją zbiórkę, przelewając nawet najmniejszą kwotę na konto:

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/4342

Liczy się każda złotówka, a pieniądze będą w całości przekazane na dzieciaki!

Skoro jesteśmy przy pomaganiu to niesamowite jest ile wspaniałych osób, los codziennie stawia na mojej drodze. I nawet dziś na spotkaniu dotyczącym mającej się odbyć konferencji, nowo poznane osoby spowodowały, że bardzo się wzruszyłam. Będąc w showroomie Tailor Made Pr wspomniałam o moich rodzinach i dzieciakach, którym pomagamy. Po 10 minutach mój samochód był załadowany po brzegi prezentami! 

Jutro będzie wyjątkowy dzień- dzień prezentów bez okazji ❤️❤️❤️ 

Potrzebujące rodziny i dzieci z domów dziecka potrzebują wsparcia przez cały rok, a nie tylko podczas Bożego Narodzenia, dlatego warto się zaangażować i wybrać jedną placówkę, której będziemy pomagać! 


Po wizycie w świecie zabawek wybrałam się na kolejną edycję warsztatów kulinarnych, organizowanych przez portal All about Life. Tym razem nie ja byłam prowadzącą i mogłam dowoli korzystać z warsztatowych uroków. 

Dziewczyny również przekazały różne pyszności i kosmetyki dlatego już nie mogę się doczekać jutra, bo popołudniu będę wszystko rozwozić! 


Wczoraj pierwszy raz od lat poszłam do kina na coś innego niż bajkę i jeszcze spotkałam kolegę ☺️ Zjadłam duży popcorn i jeśli nie widzieliście to bardzo polecam film „Tulipanowa gorączka”… 


Na koniec dnia liczy się nie to, jakie mamy sukcesy w pracy i na koncie, ale to jakimi jesteśmy osobami i jak traktujemy innych ❤️ Trzeba żyć zgodnie z naszymi wartościami, bo tylko wtedy możemy być szczęśliwi…

Udostępnij:

Dodaj komentarz